DIECEZJALNE SPOTKANIE GRUP MODLITWY ZA KAPŁANÓW

Dnia 28 czerwca br. (w czwartek) zapraszamy do parafii św. Antoniego na toruńskich Wrzosach wszystkich, którzy podejmują modlitwę za kapłanów. Grupy Modlitwy za Kapłanów, zwane często Margaretkami, funkcjonują w wielu parafiach naszej diecezji. Ich członkowie otaczają modlitwą kapłanów posługujących w naszej diecezji oraz wypraszają u Boga nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spotkanie na Wrzosach będzie wyjątkowe, gdyż będą w nim uczestniczyli tegoroczni neoprezbiterzy. Chcemy tym wydarzeniem zapoczątkować cykliczne spotkania Grup Modlitwy za Kapłanów z neoprezbiterami naszej diecezji. Początek spotkania godz. 17.00 (msza św. o godz. 18.00).

Więcej informacji udziela ks. Rafał Bochen, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej, ul. Św. Antoniego 4, 87-100 Toruń, tel. (56) 610-22-44, e-mail: knc-torun@o2.pl.

dk. Waldemar Rozynkowski

Przewodniczący DRRiSKDT

Article written by divart

Nazywam się Andrzej Wojciechowski, jestem założycielem firmy DIVart. Moja firma najczęściej zajmuje się kompleksowym projektowaniem nowych stron WWW, rozwojem i optymalizacją istniejących serwisów internetowych oraz tworzeniem szablonów dla popularnych CMS’ów jak np: WordPress. Wykonujemy również pozycjonowanie w Google oraz zajmujemy się promocją i reklamą tworzonych stron internetowych. Dodatkowo zapewniamy hosting i dalszy serwis. Zapraszam do jednego z naszych serwisów: - Profesjonalne strony internetowe dla firm - już od 699 zł netto! - Profesjonalne strony internetowe dla firm w abonamencie już od 100 zł netto/miesięcznie! - Profesjonalne strony www i CMS - już od 999 zł netto!