Diecezjalny Turniej Liturgiczny

Apostolskie drogi św. Jakuba Większego

Zapraszamy wszystkich Ministrantów i Lektorów Diecezji Toruńskiej do wzięcia udziału w Diecezjalnym Turnieju Liturgicznym, którego organizatorem jest Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Toruńskiej we współpracy z Diecezjalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej oraz Rejonowym Koordynatorem Diecezjalnego Dzieła Powołań dla Rejonu Brodnickiego.

Głównym celem konkursu jest odkrycie przez ministrantów postaci św. Jakuba Większego i zapoznanie się z jego życiem. Propagowanie wiedzy o liturgii wśród Ministrantów i Lektorów oraz motywowanie Ministrantów i Lektorów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju.

Ks. Rafał Bochen
Diecezjalny Duszpasterz
Służby Liturgicznej
www.lso.diecezja.torun.pl


Regulamin Turnieju – Ministranci z klas IV – VI

Regulamin Turnieju – Ministranci lektorzy z klas szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Article written by divart

Nazywam się Andrzej Wojciechowski, jestem założycielem firmy DIVart. Moja firma najczęściej zajmuje się kompleksowym projektowaniem nowych stron WWW, rozwojem i optymalizacją istniejących serwisów internetowych oraz tworzeniem szablonów dla popularnych CMS’ów jak np: WordPress. Wykonujemy również pozycjonowanie w Google oraz zajmujemy się promocją i reklamą tworzonych stron internetowych. Dodatkowo zapewniamy hosting i dalszy serwis. Zapraszam do jednego z naszych serwisów: - Profesjonalne strony internetowe dla firm - już od 699 zł netto! - Profesjonalne strony internetowe dla firm w abonamencie już od 100 zł netto/miesięcznie! - Profesjonalne strony www i CMS - już od 999 zł netto!