Propozycje rekolekcyjne

Propozycje rekolekcyjne
Wyższego Seminarium Duchownego
i Diecezjalnego Dzieła Powołań

REKOLEKCJE DLA MATURZYSTÓW(młodzieży męskiej)

W dniach 27-30 grudnia 2010 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Toruniu odbędą się Rekolekcje dla Maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników). Chętnych zgłaszają księża telefonicznie.

Początek rekolekcji – 27 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.00, zakończenie – 30 grudnia (czwartek) w południe. Zgłoszeni na rekolekcje przywożą ze sobą: Pismo Św., różaniec, notatnik, długopis, śpiwór i środki higieny osobistej (ręcznik i przybory toaletowe).

Ks. Marcin Staniszewski
wicerektor WSD

Article written by divart

Nazywam się Andrzej Wojciechowski, jestem założycielem firmy DIVart. Moja firma najczęściej zajmuje się kompleksowym projektowaniem nowych stron WWW, rozwojem i optymalizacją istniejących serwisów internetowych oraz tworzeniem szablonów dla popularnych CMS’ów jak np: WordPress. Wykonujemy również pozycjonowanie w Google oraz zajmujemy się promocją i reklamą tworzonych stron internetowych. Dodatkowo zapewniamy hosting i dalszy serwis. Zapraszam do jednego z naszych serwisów: - Profesjonalne strony internetowe dla firm - już od 699 zł netto! - Profesjonalne strony internetowe dla firm w abonamencie już od 100 zł netto/miesięcznie! - Profesjonalne strony www i CMS - już od 999 zł netto!